Rocznik 2006

Drużyna rocznika 2006 powstała latem 2015 roku. Rocznik tworzą zdolni chłopcy z Zabrza i okolic, których połączyła wspólna pasja jaką jest gra w piłkę nożną. Chcemy tą pasję rozwijać u zawodników, stwarzając im jak najlepsze warunki do treningów.

Tworzymy drużynę, w której panuje bardzo dobra atmosfera a każdy trening daje zawodnikom oprócz możliwości podnoszenia swoich umiejętności, także wiele radości z gry w piłkę.

Oprócz treningów, które odbywają się 3 razy w tygodniu, bierzemy udział w różnych turniejach w Polsce i za granicą.

W sezonie natomiast gramy w lidze Podokręgu Zabrze gdzie rywalizujemy często jak równy z równym z rocznikiem starszym.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej drużyny, jeśli piłka nożna to Twoja wielka pasja, jeśli chcesz reprezentować najbardziej utytułowany Klub w Polsce, to zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na trening.

Trener Robert Romaniuk : tel 505 444 763