Liga rocznika 2005 :15 kolejka - Jedność Przyszowice 0:7 Górnik Zabrze 2006

W piątek rozegraliśmy mecz w ramach 15 kolejki ligowej z Jednością 32 Przyszowice. Mecz bez większej historii. Od początku kontrolowaliśmy grę na boisku lecz od początku również szwankowała skuteczność, przez co na przerwę schodzimy tylko z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa trochę skuteczniejsza, jednak gra dalej chaotyczna i przypadkowa, na usprawiedliwienie może być tylko bardzo małe boisko ustawione przez Gospodarzy, przez co było ciasno i dużo przypadku w poczynaniach obu drużyn, o normalnym rozgrywaniu piłki można było w tych warunkach zapomnieć.

Na uwagę zasługuje fakt, że wreszcie rozegraliśmy mecz na "zero" z tyłu. Był to pierwszy mecz od początku całego sezonu, w którym nie straciliśmy bramki.

Po tym meczu awansowaliśmy na 6 miejsce w tabeli

szczegóły

Jedność 32 Przyszowice 0:7 Górnik Zabrze

Mat Gierałtowski x4 ( as. Szymon Brodowicz; 3x b.a.)

Kuba Mazur (as. Mati Gierałtowski)

Mati Plewa (as. Franek)

Kamil Czyba (as. Mati Gierałtowski)