Turniej Smilovice

W Sobotę 17 stycznia wzięliśmy udział w drugim turnieju organizowanym w czeskich Smilovicach.

Rozegraliśmy tam 5 spotkań w których zdobyliśmy 8 punktów, dwa razy zwyciężając, dwa razy remisując i raz schodziliśmy pokonani.

W pierwszym meczu z MFK Karvina mimo znacznej przewagi naszej drużyny, mecz zakończył się podziałem punktów. Przez cały mecz to my stworzyliśmy sobie dużo więcej sytuacji bramkowych, niestety albo brakowało szczęścia albo skuteczności.

Kolejne dwa mecze to zdecydowane wygrane Górnika, najpierw 4:1 z Vitkovicami a następnie 5:1 z FK Cadca.

Niestety po dwóch lepszych meczach przyszła pora na wysoka porażkę 6:2 z naszymi rodakami grającymi w tych zawodach Spartą Zabrze. Wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu gry bo chłopcy mieli kilka dogodnych okazji do zmniejszenia rozmiarów porażki, niestety nie udało się.

Ostatni mecz z MFK Frydek Mistek był chyba najlepszym meczem w wykonaniu naszej drużyny mimo remisu. Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, stwarzała sobie wiele dogodnych sytuacji grając ambitnie i z zaangażowaniem. Bramkę wyrównującą tracimy w pechowych okolicznościach dosłownie na pół minuty przed końcem spotkania.

Górnik - MFK Karvina 3:3

Mati Krawczyk (as. Mati Gierałtowski) Mati Gierałtowskix2 (b.a. karny)

Górnik - Vitkovice 4:1

Filip Krawczyk (as. Mati Dobrzyński) Mati Gierałtowski x3 ( 3x b.a.)

Górnik - Cadca 5:1

Mati Dobrzyński ( as. Mati Plewa) Mati Gierałtowski ( b.a.) Maks Grozmani (Mati Gierałtowski), Mati Krawczyk (b.a.) Bartek Nowak ( b.a.)

Górnik - Sparta 2:6

Bartek Nowak (wolny) Mati Plewa (Mati Gierałtowski)

Górnik - Frydek Mistek 1:1

Mati Plewa ( Mati Gierałtowski)

Był to drugi zjazd dla przypomnienia poniżej wyniki z pierwszego zjazdu, natomiast 21 lutego jedziemy po raz trzeci i ostatni do Smilovic.

Powiązana galeria: